Jesteśmy otwarci 24/7
Działamy na terenie całego kraju

Historia Domu Pogrzebowego Styks

domy pogrzebowe warszawa

Dom Pogrzebowy Styks jest firmą rodzinną, która działa na rynku nieprzerwanie od 1988 roku. Oferujemy profesjonalne usługi pogrzebowe, świadczone na terenie całego kraju. Przez lata zdobyliśmy cenne doświadczenie oraz zapracowaliśmy na opinię profesjonalnej i rzetelnej firmy pogrzebowej. Zostało to poparte wieloletnią współpracą z różnymi instytucjami na terenie Warszawy i okolic, między innymi: Prokuratury Okręgowe, Komendy Rejonowe Policji, Szpitale, Domy Opiekuńczo-Lecznicze czy Domy Pomocy Społecznej.

Z dumą możemy powiedzieć, że cieszymy się zaufaniem naszych Klientów, dlatego pomagamy im w załatwianiu wszelkich formalności pogrzebowych na każdym etapie przygotowania ceremonii.

Organizujemy ceremonie pogrzebowe na zlecenie osób prywatnych oraz instytucji rządowych i opiekuńczych. Zajmujemy się organizacją pochówków tradycyjnych oraz urnowych (kremacja zwłok).

 

 

Nasza kadra

domy pogrzebowe wraszawaNasi pracownicy to doświadczeni profesjonaliści, którzy związani są z rynkiem funeralnym w Polsce od wielu lat. Wszyscy pracujące u nas osoby starają się stworzyć komfortowe warunki i w pełni pomóc każdemu Klientowi, który przeżywa żałobę. Wszystkie prowadzone przez nas ceremonie pogrzebowe są obsługiwane przez stosownie ubranych i odpowiednio wyszkolonych pracowników funeralnych, co gwarantuje szacunek i powagę tej dostojnej chwili. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Przygotowaniem osoby zmarłej do pochówku zajmują się wyszkoleni pracownicy.Z wielką delikatnością i dokładnością wykonują wszelkie zabiegi związane z tanatokosmetyką (wizaż pośmiertny) i tanatopraksją (balsamowanie zwłok). Na życzenie dokonujemy również rekonstrukcji ciała osoby zmarłej.